„Būkime vieningi“

2017-2018 m. m.

Kovo 9-osios vakarą Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre plakė vieningos Žeimių, Juškonių ir Kuigalių kaimų gyventojų širdys. Trys bendruomenės  suvienijo jėgas ir surengė koncertą „Būkime vieningi“, skirtą kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Koncerte pasirodė gausus būrys meno kolektyvų iš Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro, Juškonių ir Kuigalių kultūros centrų. Skambėjo dainos, liejosi eilės, sukosi šokėjai.

Tautiniame kostiume – lietuviškos šaknys, todėl šventiniame koncerte lietuviškais tautiniais rūbais pasipuošę vakaro dalyviai atskleidė mūsų tautos mentalitetą ir tautinę dvasią. Mažieji vakaro artistai pasipuošė naujutėlaičiais Juozo Statkevičiaus kurtais tautiniais kostiumais, kuriuos dovanojo politikas Ramūnas Karbauskis, įgyvendinęs projektą „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanos Lietuvos darželiams“.

Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius tradiciškai visus kolektyvus palepino saldžiomis dovanomis, o žiūrovai apdovanojo gausiomis ovacijomis. Nuotraukos Editos Šnelienės

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2017-2018.