„Laiko kapsulė“

2017-2018 m. m.

Vasario 23 d. mūsų mokyklos mokinių tarybos nariai Gabija Mickevičiūtė, Gertrūda Maželytė, Kamilė Trukšaninaitė, Gustė Davalgaitė ir Dinas Imbrasas kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, puoselėdami pilietiškumą ir bendruomeniškumą, dalyvavo „Laiko kapsulės“ ceremonijoje.

„Laiko kapsulė” keliauja per 34 Lietuvos miestus. Tą dieną ją pasitikome Jonavoje. Į  kapsulę sudėtos mokyklų nuotraukos su linkėjimais ateities kartoms. Ji atverta bus tik po 100 metų, o iki tol bus eksponuojama Valstybės pažinimo centre. Pasak renginyje dalyvavusio mero pavaduotojo Erlando Andrejevo, tai tikrai labai įdomi ir sveikintina iniciatyva.

Ceremonijos metu vyko paskaita, kurios metu Raimundo Samulevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Aldona Gailienė supažindino su kitokia Jonavos krašto istorija.

Visa šios „Laiko kapsulės” kelionė ir idėja skirta Lietuvos Šimtmečiui.

Mokinių tarybos informacija

Kategorijos: 2017-2018.