Rajoninis meninio skaitymo konkursas

2017-2018 m. m.

Sausio 30 dieną  Jonavoje vyko rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Mūsų mokyklai 5-8 klasių grupėje atstovavo penktokas Nojus Rozenbergas (mokyt. R. Juškienė) ir septintokas Karolis Rokas (mokyt. R. Dailidienė), vyresniųjų mokinių grupėje – devintokė Gustė Davalgaitė ir dešimtokė  Milda Sakalauskaitė. Abi mergaites ruošė mokytoja R. Juškienė.

Geriausiai sekėsi Nojui – jis pelnė II vietą. Karolis buvo apdovanotas už įtaigų žodį. Mūsų mergaitės žavėjo nepriekaištinga scenine kultūra, tvirtai išmoktu tekstu. Reikia džiaugtis, kad mokiniai nugali scenos baimę, kad gali išreikšti save.

Tokie konkursai skatina moksleivius domėtis lietuvių kalba ir literatūra, ugdo jų kūrybinius ir raiškos gebėjimus, puoselėja meninio žodžio suvokimą. Nuotraukos

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2017-2018.