Respublikinio konkurso „Kalėdų Senelio pirštinė“ rezultatai

2017-2018 m. m.

Jau tapo tradicija, kad lapkričio-gruodžio mėnesiais mokykla pasipuošia kūrybiniais pradinių klasių mokinių darbais. Šiais metais konkurso tema – „Kalėdų Senelio pirštinė“, tad apie 70 mokinių iš 8 respublikos mokyklų mezgė, nėrė, siuvo, vėlė, karpė, lipdė, kepė ir kitaip kūrė bei konstravo  Senelio pirštines.

Eksponatai, pagaminti iš siūlų, audinių, popieriaus, odos, makaronų, gamtinių ir kitų medžiagų, traukė žiūrovų žvilgsnius, vertė gėrėtis mokinių išmone, kruopštumu, netikėtomis idėjomis.

Mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija apžiūrėjo mokinių darbus ir išrinko nugalėtojus.

1 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Domas Rodaitis, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Česlova Jakutavičienė,

II vieta – Liepa Frišmantaitė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Česlova Jakutavičienė,

III vieta – Gabrielius Stulpinas, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Sigita Juknienė.

2 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Miglė Lisauskaitė ir Gabija Perevičiūtė; Gabrielė Abromaitytė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, mokytoja Daiva Balzarevičiūtė,

II vieta – Emilis Pagrandis, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Liuba Jonaitienė,

III vieta – Emilija Mykolaitytė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Liuba Jonaitienė.

3 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Dovydas Butkus, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Regina Jonaitienė,

II vieta – Austėja Marazaitė, Kėdainių r. Šėtos gimnazija, mokytoja Danguolė Zubieliauskienė,

III vieta – Aurėja Jazdauskaitė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Zita Kožemiakinienė.

4 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Gabrielė Kulytė, Gustė Strazdaitė, Viltė Strazdaitė, Ugnė Mongirdaitė, Augustė Muznikaitė, Kėdainių r. Šėtos gimnazija, mokytoja Giedrė Motiejūnienė,

II vieta – Elinga Gustaitytė, Jonavos mokykla-darželis „Bitutė“, mokytoja Audronė Reipienė,

III vieta – Emilija Mikliūtė, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla, mokytoja Skirmantė Pilsudskienė.

Dėkojame visiems už dalyvavimą konkurse. Parodos katalogas

Vertinimo komisijos pirmininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2017-2018.