„Dovana  klasei“

2017-2018 m. m.

Gruodžio 22 d. vyko kalėdinė popietė 5-10 klasių mokiniams ,,Dovana  klasei“. Kartu su mokiniais, mokytojais į šventę atvyko ir mokinių tėveliai, buvę mokiniai.

Dovanas dalinti pradėjo mokyklos vyriausieji – dešimtokai, pakvietę devintokus dalyvauti Teleloto žaidime. Atsiėmę dovanas, devintokai išradingomis užduotimis egzaminavo dešimtokus.

Įspūdingai, tarsi kokiam pižamų vakarėlyje, ne tik septintokus, bet ir visus dalyvius privertė pasijausti linksmieji aštuntokai. Nuotaikingus muzikinius sveikinimus su užduotimis vieni kitiems parengė septintokai, šeštokai ir mažiausieji šventės dalyviai – penktokai.

Šventės pabaigoje vieni kitiems palinkėję šiltų Kūčių, jaukių šv. Kalėdų, linksmų Naujųjų, su gera nuotaika  išskubėjome pasitikti šventinio laikotarpio ir, žinoma, atostogų. Nuotraukos

Mokinių tarybos informacija

Kategorijos: 2017-2018.