„Geografinės kalėdos. Merry Christmas“

2017-2018 m. m.

Gruodžio 22 d. per 4 pamoką 7, 8 klasių mokiniams vyko integruota geografijos – anglų kalbos pamoka „Geografinės kalėdos. Merry Christmas“, kurią vedė geografijos mokytoja Danguolė Svirskienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė. Mokytojos  visus  mokinius suskirstė į 4 grupes.

Kur yra Kalėdų sala? Iš kur kilo Kalėdų senelio personažas? Kur buvo pirmieji Kalėdų senelio namai? Šiuos ir kitus klausimus nagrinėjo 8 klasės mokinės Gertrūda ir Roberta pristatydamos pranešimą „Geografinės Kalėdos“. Savo dėmesingumą grupės įsivertino atlikdamos testą.

7 klasės mokinys Liutauras anglų kalba pristatė kalėdines tradicijas JK, JAV ir  Lietuvoje. Po pranešimo grupės atliko testą, vėliau turėjo atspėti 5 ištraukas iš žymiausių kalėdinių filmų.

Pamokos pabaigoje įsivertinome  darbą ir visi nusprendėme, jog esame verti kalėdinio prizo. Pamokos pabaigą vainikavo smagi kalėdinė daina. Nuotraukos Ingos Dūdienės

8 klasės mokinė Kamilė Trukšaninaitė

Kategorijos: 2017-2018.