Adventinis vakaras „Gerumo obuolys“

2017-2018 m. m.

Gruodžio 15 dieną Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko adventinis padėkos vakaras „Gerumo obuolys“.

Šventinėje programoje pasirodė mokyklos vaikai ir mokiniai, Žeimių moterų ansamblis (vad. Ligita Budrikienė). Gražiomis dainomis džiugino Juškonių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Viola“ (vad. Violeta Michelkevičienė) bei Jonavos modernaus folkloro grupė „Aisva“.

Gausiai susirinkusius žiūrovus pasveikino klebonas kun. Raimundas Kazaitis, seniūnas Faustas Pilipavičius, VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas Gintaras Stašionis. Penktokei Emilijai Ružinai renginį padėjo vesti buvęs mokyklos mokinys Žilvinas Šuliokas.

Jaukus ir šiltas šventinis koncertas baigėsi nuoširdžiu bendravimu prie arbatos puodelio, skanaujant kūčiukus ir kitas mokinių bei jų tėvelių ruoštas vaišes. Renginio svečiai galėjo ne tik sutikti seniai matytus veidus, pasidalinti besibaigiančių metų įspūdžiais, bet ir įvertinti mokykloje veikiančias parodas.

Renginio organizatoriai dėkingi visiems prie šventės prisidėjusiems dainomis, šokiais, pyragais ir nuoširdžiais linkėjimais. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2017-2018.