Nojus – respublikinio konkurso nugalėtojas

2017-2018 m. m.

Šeštadienį, lapkričio 25 d.,  į Maironio lietuvių literatūros muziejų rinkosi jaunieji raiškiojo žodžio mylėtojai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Čia surengtas respublikinio skaitovų konkurso II-asis turas.

Skaitovų žodžio raiškumą ir įtaigumą vertino aktorių komisija: A. Keliuotytė, V. Kochanskytė, A. Rubinovas ir D. Škelevaitė.

Antrajame ture rungėsi 34 dalyviai, iš kurių tik 14 tapo respublikinio skaitovų konkurso laureatais. Šiemet mūsų mokyklai antrajame etape atstovavo 5 klasės mokinys Nojus Rozenbergas (mokytoja Rūta Juškienė) ir 7 klasės mokinys Karolis Rokas (mokytoja Ramutė Dailidienė).

Komisijos simpatijas šį kartą pelnė Nojus Rozenbergas, kuris skaitė Sigito Poškaus „Muilo diedukas“ ir J. Erlicko „Keistas senelis“. Sveikiname Nojų su pergale! Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2017-2018.