Pirmaklasių pamoka Žeimių pašte

2017-2018 m. m.

Lapkričio 17 d. pasaulio pažinimo pamokos metu pirmokai vadovėlius paliko klasėje.

Parašę laišką Kalėdų seneliui, mokiniai išskubėjo į Žeimių paštą. Čia atvykus kilo nemažai klausimų: kaip teisingai užrašyti adresą, kaip išsiųsti laišką, kaip keliaus mūsų laiškas, ką veikia pašto darbuotojai, o koks paštas buvo seniau?

Pašto darbuotojos atsakė į visus kausimus, paaiškino, kodėl labai svarbu teisingai užrašyti adresą ir priklijuoti pašto ženklą. Mokiniai galėjo patys išbandyti pašto antspaudą, apžiūrėti pašto ženklus.

Vaikai džiaugėsi, kad kitą kartą jau žinos, kaip ir kokiomis paslaugomis gali pasinaudoti pašte. Grįžę į klasę, nutarė kitąmet Kalėdų seneliui laišką siųsti savarankiškai. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2017-2018.