„Jonavos kraštiečiai kelyje į nepriklausomybę“

Nuotrauka iš „Jonavos žinių“ svetainės

Lapkričio 16 d. mūsų devintokės Erika Salinaitė, Deimantė Penkauskaitė, Sandra Mikalauskaitė ir Justina Zakarauskaitė dalyvavo Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 (I gimnazijos) klasių mokinių viktorinoje „Jonavos kraštiečiai kelyje į nepriklausomybę“, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, kuri vyko Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje.

Viktorinos dalyviai išklausė pranešimą apie kraštiečius, nepriklausomybės dalyvius ir atliko užduotis. Pranešimą ir užduotis viktorinai parengė Jeronimo Ralio gimnazijos mokiniai.

Viktorinoje dalyvavo 7 rajono mokyklų mokiniai. Komandos buvo suformuotos traukiant burtus, tad sėkmė lėmė, kad devintokės atsidūrė skirtingose komandose, su kitų mokyklų mokiniais laimėjo prizines vietas ir buvo apdovanotos Jonavos Justino Vareikio progimnazijos padėkomis.

Sveikinu Eriką (I vieta),  Deimantę (II vieta) ir Sandrą (III vieta).

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2017-2018.