Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas

2017-2018 m. m.

Lapkričio 11 d. Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyko respublikinio moksleivių meninio skaitymo konkurso I turas. Jame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: penktokas Nojus Rozenbergas (mokyt. R. Juškienė) ir septintokas Karolis Rokas (mokyt. R. Dailidienė).

Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė muziejaus direktorė Aldona Ruseckaitė. Komisiją sudarė aktoriai  A. Keliuotytė, D. Škelevaitė ir L. Zorūbaitė. Į konkursą atvyko 122 skaitovai iš įvairių Lietuvos mokyklų, pusė iš jų (62) varžėsi 1-8 klasių grupėje.

Džiugu, jog šiame ture buvo pastebėti ir įvertinti mūsų berniukai. Pirmą kartą į didelę sceną užkopė Nojus. Jis skaitė S. Poškaus „Muilo dieduką‘‘ ir J. Erlicko „Keistą senelį‘‘. Gal šiek tiek jautėsi jaudulys, bet Nojus gerai atliko savo užduotį.

Karolis scenoje tikrai nėra naujokas. Jis šiemet skaitė V. Račicko ištrauką iš knygos „Zuika dar gyvas‘‘ ir K. Bradūno „Mano tėvo daraktorius‘‘. Karolį sėkmė lydi jau trečius metus iš eilės.

Taigi belieka Nojui bei Karoliui palinkėti sėkmės ir II konkurso ture, kuris vyks lapkričio 25 dieną. Nuotraukos

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2017-2018.