Šventėme Mokytojų dieną

2017-2018 m. m.

Spalio 5-ąją minėjome Tarptautinę mokytojų dieną.

Nuo pat ryto mokytojų su šypsenomis, gėlėmis ir didžiausiu tortu laukė dešimtokai. Aktų salėje kolegas dainomis sveikino mokytoja Vilma Grigienė, geriausios kloties linkėjo direktorė Dijana Vazgienė, muzikinius numerius dovanojo mokinių kolektyvai, Žeimių kapela.

Tradiciškai Mokytojų dieną sveikinami jubiliejinį darbo stažą turintys mokytojai. Šiemet šie sveikinimai buvo skirti dailės mokytojai Aušrai Vismantaitei, kūno kultūros mokytojai Živilei Jefimenkei, socialinei pedagogei Laurai Baltrimavičienei, specialiosioms pedagogėms Ingai Žukienei ir Irenai Gritėnienei, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Danguolei Steponavičienei, istorijos mokytojai Valentinai Zujevaitei.

Mokytojų pasveikinti atvyko daug svečių: seniūnas Faustas Pilipavičius, bendruomenės pirmininkas Gintaras Stašionis, socialinio paslaugų centro Žeimių padalinio atstovai, bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė, tėvų komiteto pirmininkė Ilma Šafronienė.

Šiems ir kitiems svečiams teko paragauti pedagogo duonos – vesti pamokas. Seniūnas Faustas Pilipavičius išskubėjo į sporto salę, Gintaras Stašionis ir socialinių paslaugų centro darbuotojai Vita Bukauskienė ir Linas Kučinskas vedė karjeros pamokas vyresniųjų klasių mokiniams.

Pradinių klasių duris atvėrė meno vadovė Ligita Budrikienė, mamos Kristina Pagrandienė, Rūta Stasiukonienė, Gitana Mickevičienė. Mamytės Kristina Macuganovienė, Inga Sakalauskienė, Rasa Gudaitienė pavadavo auklėtojas ir darželio grupėse, su priešmokyklinukais dirbo bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė.

Penktokams dramos pamoką vedė renginių organizatorė Rūta Jančytė, šeštokes bei septintokes komponuoti puokštes mokė Danutė Vainiūnienė, aštuntokams apie gamtosaugą pasakojo Pranas Dailidė.

Po šventės mokykloje mokytojai vyko į edukacinę valandėlę Žeimių dvaro sodyboje ir į kino teatrą Kaune. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės ir Editos Gerulaitienės

Mokinių tarybos pirmininkė Brigita Macuganovaitė

Kategorijos: 2017-2018.