Paskutinio skambučio ir mokslo metų pabaigos šventė

2016-2017 m. m.

Mokslo metų pabaigos šventė prasidėjo Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta akcija „Taikos Gaublys“, kurią lydėjo draugiškas visų dalyvių apsikabinimas.

Dėkodami mokytojams, tėveliams, draugams, mokyklai „sudie“ tarė dešimtokai, su mokykla iki rugsėjo atsisveikino 6-9 klasių mokiniai.

Šventės metu mokyklos direktorė Dijana Vazgienė įteikė padėkas už gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje. Saldžiomis dovanėlėmis apdovanoti projekto „Metų mokinys“ II-III vietų laimėtojai, o piniginiai prizai, kuriuos įteikė rėmėja Ilma Šafronienė, nudžiugino Metų mokinius.

Scenoje pasirodė mokyklos aerobikos būrelis (mokyt. Živilė Jefimenkė), šokių būrelis (mokyt. Asta Grigaliūnienė), gitarų trio, merginų ansamblis (meno vadovė Ligita Budrikienė). Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Mokinių tarybos informacija

Kategorijos: 2016-2017.