Pasitikome vasarą

2016-2017 m. m.

Gegužės 30 d. mokykloje vyko PUG, 1-5 klasių mokslo metų užbaigimo šventė.

Kiekviena klasė pasirodė scenoje su šventine programa. Mokyklos direktorės padėkomis buvo apdovanoti mokiniai už labai gerą ir gerą mokymąsi, puikų lankomumą. PUG ugdytiniams įteikti pažymėjimai baigus PU programą, visi pirmokai, vykdę prevencinę programą „Obuolio draugai“, gavo diplomus, liudijančius apie šios programos baigimą, ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai.

Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė ir  bibliotekininkė Edita Gerulaitienė apdovanojo jau tradiciniu tapusio projekto „Metų mokinys“  I-III vietų laimėtojus. Šventę užbaigė džiaugsmingas šūkis „Pagaliau atostogos!“

Po pertraukos vyko „Ketvirtokų nominacijų“ šventė. Joje dalyvavo mokyklos vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėveliai. Ketvirtokai pelnė net trylika nominacijų. Nominaciją „Už kūrybiškumą“ pelnė Ugnius Trukšaninas, „Klasės bėgikas“ – Enrikas Vasiliauskas, „Skaitovas“ – Nojus Rozenbergas, „Rašytojas“ – Emilija Ružina, „Šokėjas“ – Modestas Jasilionis, „Lūžis“ – Meida Rokaitė, „Sveikuolis“ – Andrėja Didykaitė, „Klasės skaitytojas“ – Darija Vilkelytė, „Žmogus – skaičiuotuvas“ – Gytis Barišauskas, „Internautas“ – Matas Gižys, „Klasės mada“ – Juvilė Dubra, „Klasės santūrumas“ – Mantas Velykis, o „Tolerantiškiausio ketvirtoko“ nominaciją pelnė Indrė Kšivickaitė.

Nominantus skelbė ir sveikino visas būrys mokytojų ir tėvelių.

Šventės pabaigoje ketvirtokai mokyklos pievelėje paleido skrieti balionus su užrašytomis svajonėmis. Šie kilo aukštyn, kol virto neįžiūrimais taškeliais debesų platybėse. Tikimės, kad visos ketvirtokų svajonės išsipildys ir linkime jiems sėkmės. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2016-2017.