Šventinė popietė „Ėjo bobutė, nešė margutį“

2016-2017 m. m.

Balandžio 21 d. „Boružėlių“, „Meškučių“ ir priešmokyklinio ugdymo  grupių vaikučiai linksmai atšventė Vaikų Velykėles: vyko šventinė popietė „Ėjo bobutė, nešė margutį“.

Popietės tikslas – švęsti Vaikų Velykėles ugdant komunikavimo, socialinę, meninę, pažinimo bei sveikatos saugojimo kompetencijas.

Į salę sugužėjusius vaikučius, pasipuošusius kiškučių kaukėmis, aplankė Velykų bobutė, nešina kraitele margučių. Vaikai bandė įminti, kas gi čia juos aplankė, klausėsi Velykų bobutės pasakojimo „Kodėl dažo kiaušinius‟, minė mįsles, žaidė muzikinius žaidimus. Taipogi vyko lenktynės, kieno margutis toliau nuriedės.

Šventinės popietės dalyvius Velykų bobutė apdovanojo margučiais. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Alina Imbrasienė, Daiva Ilevičienė, Dalia Silevičienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2016-2017.