Projektas  „Spalvos ir spalviukai“

2016-2017 m. m.

Kovo 24 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro aktų salėje vyko projekto baigiamasis  renginys „Spalvos ir spalviukai“, skirtas  Žemės dienai paminėti.

Spalvos – bene svarbiausia priemonė išreikšti emocijoms, ypatingai toms, kurias labai sunku apsakyti. Spalvos – ir jų pažinimas yra šviesiausia vaikystės dalis.

Projekto metu vaikai gavo laišką nuo Spalvų fėjos ir pakvietimą keliauti į mėlynos, geltonos, žalios spalvų šalį. Laiške buvo aprašytos  įvairios užduotėlės, kurias reikėjo vaikams įvykdyti: piešti, klijuoti, spalvinti, aplikuoti, lieti spalvas.

Šventės metu Spalvų fėja pakvietė vaikus į šventę. „Meškučių“ grupės vaikai buvo mėlynos spalvos komanda, pasipuošusi mėlynomis karūnomis. Vaikai deklamavo eilėraščius, sekė „Debesėlio pasaką“, sušoko  šokį „Mėlynas autobusiukas“,  minė mįsles.

Į sceną Spalvų fėja pakvietė „geltonąją“ spalvą – „Boružėlių“ grupę. Vaikučiai deklamavo eiles apie geltoną spalvą, minė mįsles, vardijo daiktus geltonos spalvos,  sušoko Italų liaudies „Ančiukų“ šokį.

Netrukus scenoje pasirodė „Žalioji“ komanda, kuri padainavo nuostabią dainelę apie žaliąją varlytę ir jos nuotykius kelionėje. Vaikai minė mįsles, iš „stebuklingo“ krepšelio užrištomis akimis  traukė žalios spalvos vaisius, daržoves, kuriuos turėjo įvardinti. Šventės pabaigoje visi vaikai sušoko spalvotą, nuotaikingą, linksmą „Pomidoro“ šokį.

Spalvų fėja pakvietė visus vaikučius susitikti kitais metais. Šventė  suteikė  vaikams daug džiugių emocijų. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2016-2017.