Žemės dienos renginiai

2016-2017 m. m.

Kovo 20 d. Žemės vėliavos iškėlimu pradėjome savaitės veiklas, skirtas Žemės dienai, Žemės valandai.

12 val. kieme mokiniai prisijungė prie projekto „Apkabinkime Žemę” ir sušoko žemei skirtą šokį, kuriam padėjo pasiruošti mokytoja Asta Grigaliūnienė.

Žemės dienos proga visus sveikino LR Aplinkos ministerijos Kauno rajono aplinkos Apsaugos departamento Jonavos rajono agentūros vedėjas Kęstutis Celiešius.

Tą pačią dieną 5-10 kl. mokinių komandos dalyvavo integruotoje biologijos-chemijos viktorinoje „Mano žemė”, kurios nugalėtojais tapo 8 klasės komanda.

Visi mokiniai ir mokyklos darbuotojai dalyvavo spalvų savaitėje, kurios metu kiekvieną dieną puošėsi skirtingomis spalvomis. IUG, PUG ugdytiniai ir 1-4 kl. mokiniai piešė piešinius „Mano planeta – Žemė”.

Savaitgalį dauguma miestelio gyventojų jungėsi prie pasaulinės Žemės valandos, vienai valandai išjungdami šviesas. Nuotraukos

Mokinių tarybos informacija

Kategorijos: 2016-2017.