Pilietiškumo pagrindų pamoka mokyklos muziejuje

2016-2017 m. m.

Kovo 15 d. pilietiškumo pagrindų pamoka 9 klasės mokiniams vyko mokyklos istorijos muziejuje.

Pamokoje aptartas demokratinis bendrabūvis ir paminėtas mokyklos gimtadienis. Mokiniai formulavo ir išsakė savo nuomonę bei išklausė kitų nuomones, rašė palinkėjimus mokyklai ir parengė pranešimą.

Šiandien per pilietiškumo pagrindų pamoką mokyklos muziejuje prisiminėme mokyklos istoriją, mokyklos gimtadienį. Mūsų klasė dažnai lankosi mokyklos muziejuje, tačiau šiandien sudomino abiturientų nuotraukos ir jų dovanos mokyklai.

Milda ir Ieva

Mums patiko ši pamoka mokyklos muziejuje. Sveikiname mokyklos bendruomenę su 422 gimtadieniu.

Gintas ir Osvaldas

Linkiu, kad mokykla išliktų dar tiek pat metų, kiek jai suėjo kovo 14 d.

Haroldas

Linkiu, kad mokykla išliktų dar daug metų ir toliau tobulėtų.

Tadas

Sveikiname mokyklą su 422-uoju gimtadieniu. Mokykla per tiek metų neprarado savo grožio ir svarbumo. Mokyklos muziejuje surinkta daug medžiagos, atspindinčios mokyklos gyvenimą. Pilietiškumo pagrindų pamokoje mokyklos gimtadienio proga, susidomėję atgaivinome žinias.

Brigita ir Dinas

Nuotraukos Mildos Sakalauskaitės