Dainos konkursas „Dainuoju Lietuvai“

2016-2017 m. m.

Kovo 10 dieną mokykloje vyko tradicinis dainos konkursas „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Skambiausias dainas Lietuvai skyrė 5-10 klasių mokiniai, o jų dainavimą vertino vertinimo komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, renginių organizatorė Aniceta Stanaitienė ir meno vadovė Ligita Budrikienė.

Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

I vieta atiteko 10 klasės mokiniams, II – devintokei Mildai Sakalauskaitei ir vaikinų grupei, III – 7 klasės merginų kvartetui, o geriausia palaikymo komanda pripažinti 6 klasės sirgaliai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis ir mokyklos įsteigtomis saldžiomis dovanėlėmis.

Šventės pabaigoje visi dalyviai, sustoję į ratą su Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų raudonais, žaliais ir geltonais balionais, dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Mokytoja Erika Petrošienė

Kategorijos: 2016-2017.