Mokyklos Metų knyga – „Akmenukų pasakos“

2016-2017 m. m.

Sausio mėnesį 1-5 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Metų knygos rinkimuose. Apsilankę bibliotekoje skaitytojai susipažino su knygomis, kurias atrinko ekspertų komisija.

Džiugu, kad išgirdę Jurgos Baltrukonytės, Selemono Paltanavičiaus, Gendručio Morkūno pavardes mokiniai net neprašyti imdavo dalintis įspūdžiais apie anksčiau skaitytas šių autorių knygas. Nadios Kovaliovos ir Aido Jurašiaus kūryba mažiau žinoma, bet sutikta  su dideliu susidomėjimu.

Aptarę skaitytas ištraukas, pasigrožėję spalvingomis iliustracijomis, už labiausiai patikusią knygą mokiniai ir mokytojai balsavo priklijuodami popierinį „spinduliuką“ prie viršelio kopijos.

Daugiausiai „spinduliukų“ sužėrėjo ant Aido Jurašiaus „Akmenukų pasakų“. Nuotraukos Liubos Jonaitienės ir Rūtos Juškienės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2016-2017.