Mokyklos tinklininkų laimėjimai

2016-2017 m. m.

Sausio 18 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio varžybos, kuriose mūsų mokyklos komandos varžėsi su Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro, Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro, Šveicarijos ir Panoterių pagrindinių mokyklų mokiniais.

Mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos rajoninėse varžybose iškovojo pirmąsias vietas ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose.

Sausio 26 dieną vykusiose zoninėse varžybose mergaičių komanda iškovojo prizinę – III vietą, o berniukai liko ketvirti.

Mergaičių komandoje žaidė Milda Sakalauskaitė, Loreta Grubliauskaitė, Reda Mickevičiūtė, Deimantė Penkauskaitė, Gerda Martinionytė, Ugnė Šneliūtė, Gustė Davalgaitė, berniukų komandoje – Ignas Pacevičius, Haroldas Reiponas, Dinas Imbrasas, Deividas Toločka, Paulius Toločka, Domantas Imbrasas, Laurynas Rokas. Nuotraukos Živilės Jefimenkės

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2016-2017.