Meninio skaitymo konkursas

2016-2017 m. m.

Šiais metais mokinių meninio skaitymo konkursas buvo skirtas lietuvių rašytojos, Mažosios Lietuvos metraštininkės, levos Simonaitytės 120-osioms gimimo metinėms paminėti.

Džiugu, kad sausio 24 d. vykusiame konkurse dalyvavo 13 skaitovų iš 5-10 klasių. Galima pagirti dešimtokus – net penki rinkosi prasmingus, įtaigius tekstus, puikiai jautėsi scenoje. Skaitovus vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokytojos Liuba Jonaitienė ir Sigita Juknienė.

5-8 klasių grupėje III vietą pelnė penktokė Roberta Preikšaitė (mokyt. R. Juškienė), II vietos laimėtoja – septintokė Kamilė Trukšaninaitė (mokyt. R. Dailidienė),  I vietą komisija nusprendė skirti šeštokui Karoliui Rokui (mokyt. R. Dailidienė), skaičiusiam ištrauką iš K. Sajos „Jei nutrauksim sliekui koją“, ir aštuntokei Ugnei Šneliūtei (mokyt. R. Juškienė). Mokinė skaitė  ištrauką iš Kristinos Gudonytės kūrinio „Ida iš šešėlių sodo“.

9-10 klasių grupėje III vietos laimėtoja – dešimtokė Gabija Zilinkutė, II vieta atiteko taip pat dešimtokei – Redai Mickevičiūtei. Devintokė Milda Sakalauskaitė ištrauką iš Akvilinos Cicėnaitės „Niujorko respublikos“ skaitė įtaigiausiai. Ją ir lydėjo didžiausia sėkmė. Visiems 9-10 klasių mokiniams pasirengti konkursui padėjo jų mokytoja R. Juškienė.

Karolis, Ugnė ir Milda vasario 2 d. dalyvaus Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurse. Palinkėkime jiems kuo geriausios sėkmės.

Belaukdami komisijos sprendimo, mokiniai galėjo plačiau susipažinti su rašytojos I. Simonaitytės gyvenimu bei kūryba. Medžiagą apie rašytoją parengė lietuvių kalbos mokytoja Rūta Juškienė. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2016-2017.