Konkursas Laisvės gynėjų dienai paminėti

2016-2017 m. m.

Kiekvienais metais mūsų mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Šiemet dailyraštį rašė 43 mokiniai.  Nuo mokinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Tėvynę.

Vertinimo komisija, kurioje dirbo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, lietuvių kalbos mokytojos Ramutė Dailidienė ir Rūta Juškienė, atrinko pačius geriausius, tvarkingiausius, gražiausius darbelius. Už geriausius darbus mokiniams įteiktos mokyklos direktorės padėkos.

Štai šių metų nugalėtojai:  priešmokyklinio ugdymo grupė – Augustė Dušauskaitė, 1 klasė – Agnė Morkūnaitė, 2 klasė – Evelina Mikalauskaitė, 3 klasė – Deimantė Didykaitė, 4 klasė  – Meida Rokaitė.

Specialioji pedagogė Irena Gritėnienė

Kategorijos: 2016-2017.