Kalėdinių eglutės žaisliukų (širdelių) konkurso rezultatai

2016-2017 m. m.

Baigėsi rajoninis kalėdinių eglutės žaisliukų (širdelių) konkursas „Kūryba iš mano rankų“.

Konkurse dalyvavo 13 mokyklų, kurios pristatė 83 darbus. Mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija apžiūrėjo mokinių darbus ir išrinko nugalėtojus.

5-7 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – Childa Fiorgen, Justino Vareikio progimnazijos 7 b kl. mokinė, mokytoja Natalija Lapienė;

2 vieta – Agnė Matusaitė, Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos 7 kl. mokinė, mokytoja Deimantė Asačiovienė;

3 vieta – Monika Jakaitytė, Justino Vareikio progimnazijos 6 b kl. mokinė, mokytoja Natalija Lapienė.

8-10 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – Gabija Rondomanskaitė, Jeronimo Ralio gimnazijos II c kl. mokinė, mokytoja Rasa Matutienė;

2 vieta – Indrė Aleksandravičiūtė, Upninkų pagrindinės mokyklos 9 kl. mokinė, mokytoja Ligita Morkūnaitė;

3 vieta – Milda Sakalauskaitė, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro 9 kl. mokinė, mokytojas Vaclovas Vazgys.

1-3 vietų laimėtojai, mokytojai, mokyklos – dalyvės apdovanoti mokyklos direktoriaus  padėkos raštais. Dėkojame visiems už dalyvavimą konkurse.

Vertinimo komisijos pirmininkė Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2016-2017.