„Gerumo angelą nešu“

2016-2017 m. m.

Gruodžio 16 d. Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis adventinis vakaras „Gerumo angelą nešu“, kaip ir kiekvienais metais, sukvietęs gausų būrį svečių.

Į susirinkusius kreipęsi vakaro vedėjai, buvęs mokyklos mokinys Žilvinas Šuliokas ir aštuntokė Ugnė Šneliūtė, pakvietė visus nors šį vakarą pamiršti kasdieninius rūpesčius, pabūti kartu ir pajusti „adventinę tylą – gerumo metų paukštę“.

Renginyje pasirodė talentingiausi Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro šokėjai, dainininkai, skaitovai, muzikantai – apie 50 darželio ir mokyklos auklėtinių bei meno kolektyvai.

Pasaką apie keturis angeliukus sekė pradinių klasių mokiniai (mokytoja Jūratė Smailienė). Angeliukų šokį šoko 1-2 klasių mokinių šokių būrelio nariai, grakščiosios 6-8 klasių merginos atliko šokius „Eisim, sesės“ ir „Protėvių žemė“ (vadovė Asta Grigaliūnienė).

Eilėraščius deklamavo, daineles dainavo ir patys mažiausieji – priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų „Boružėlių“ grupės vaikučiai (vadovės: meninio ugdymo mokytoja Erika Petrošienė, auklėtojos Danguolė Steponavičienė ir Daiva Ilevičienė).

Skambėjo „Dainorėlių“ ansamblio (vadovė Erika Petrošienė), muzikos studijų „Muzikos vaikai“, „Mažieji muzikos vaikai“ ir moterų ansamblio atliekamos dainos, dainininkams pritarė „Gitarų trio“ (visų kolektyvų vadovė – Ligita Budrikienė).

Respublikinio skaitovų konkurso Kauno Maironio literatūros muziejuje I turo nugalėtoja Ugnė Šneliūtė skaitė ištrauką iš Kristinos Gudonytės „Ida iš šešėlių sodo“ (mokytoja Rūta Juškienė).

Renginį papuošė viešnios iš Jonavos. Klausėmės Jonavos „Pavasario“ choro dainininkių Miglės Vasiliauskaitės ir Monikos Imbrasaitės giesmių „Tyli naktis“ ir „Aleliuja“, smuiku griežė Jeronimo Ralio gimnazijos moksleivė Emilija Juknytė, fleita grojo Miglė Vasiliauskaitė.

Sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė direktorė Dijana Vazgienė, klebonas Raimundas Kazaitis, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius.

Šventinį vakarą užbaigė bendra visų atlikta adventinė daina „Sodai, sodai“.

Vakaro pabaigoje visi dalyviai, svečiai, artistai buvo kviečiami į mokyklos fojė pabendrauti prie arbatos puodelio, pasivaišinti vaikų tėvelių keptais kūčiukais ir pyragais, apžiūrėti tris veikiančias parodas: respublikinę 1-4 kl. mokinių darbų parodą „Kalėdinė kurpaitė“, rajoninę 5-10 kl. mokinių kalėdinių žaisliukų (širdelių) parodą, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto tapybos IV kurso studentės Lauros Slavinskaitės darbų parodą. Nuotraukos Dino Imbraso

Meno vadovė Ligita Budrikienė

Kategorijos: 2016-2017.