„Kalėdinis turnyras – 2016“

2016-2017 m. m.

Gruodžio 12 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos varžybos „Kalėdinis turnyras – 2016“. Sporto centro salėje šurmuliavo virš 200 dalyvių iš 30 skirtingų Lietuvos aerobikos klubų ir mokyklų.

Mūsų mokyklai atstovavo trys šaunios sportininkės, kurios rungėsi mergaičių vieneto ir trejeto rungtyje.

Aukščiausią vietą pavyko iškovoti 2 klasės mokinei Karinai Nikiforovai, kuri iš 39 dalyvių buvo penkta. Rugilė Martinaitytė, Karina Nikiforova ir Beatričė Vasiliauskaitė trejeto rungtyje užėmė 6 vietą (iš 23 komandų).

Mergaitės pasitikrino save Lietuvos aerobinės gimnastikos lygmenyje ir tikrai pasirodė puikiai. Džiaugiamės rezultatais. Nuotraukos Živilės Jefimenkės

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2016-2017.