Baltas Tolerancijos paukštis

2016-2017 m. m.

Lapkričio 16 d. mokyklos mokiniai ir auklėtiniai prisijungė prie iniciatyvos paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną, kurią jau keturioliktus metus inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Šiais metais tolerancijos simboliu tapo baltas paukštis. Mokyklos fojė organizuota kūrybinių darbelių paroda ,,Baltas tolerancijos paukštis“, kurioje dalyvavo pradinių klasių dailės būrelio nariai, etikos mokytoja kartu su mokiniais, ,,Meškučių“ ir ,,Boružėlių“ grupių, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai bei mokinių tarybos nariai.

Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimo veiklas pradėjo 9 kl. mokiniai Brigita Macuganovaitė ir Dinas Imbrasas. Jie supažindino mažuosius darželio grupių auklėtinius bei 1-4 klasių mokinius su tolerancijos esme, jos vertybėmis.

5-10 kl. mokiniai dalyvavo diskusijoje „Kaip aš suprantu toleranciją ir jos teikiamas vertybes?“ Nuotraukos Dino Imbraso

Mokinių tarybos informacija

Kategorijos: 2016-2017.