Sportininkai parvežė auksą ir sidabrą

2016-2017 m. m.

Lapkričio 8 dieną Raimundo Samulevičiaus ir Justino Vareikio progimnazijose vyko kaimo vietovių mokyklų berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos.

Mūsų mokyklai atstovavo jungtinės 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandos. Mergaitėms teko susirungti su Ruklos, Bukonių ir Užusalių mokyklų komandomis. Patyrusios tik vieną pralaimėjimą, mergaitės iškovojo garbingą – II-ąją vietą.

Mergaičių komandos sudėtis: M. Raulinaitytė, S. Čiulkevičiūtė, G. Svirskaitė, U. Jakuitytė, A. Lėgėtavičiūtė, R. Preikšaitė, A. Šimanskaitė. J. Dubra, A. Dydikaitė.

Berniukai rungėsi su penkiomis komandomis iš Užusalių, Bukonių, Ruklos, Panoterių, Šveicarijos mokyklų. Mūsiškiai žaidė be pralaimėjimų ir pelnytai iškovojo I-ąją vietą bei teisę atstovauti Jonavos rajonui zoninėse varžybose.

Linkime sėkmės ir lauksime rezultatų. Berniukų komandoje žaidė: H. Orlauskas, A. Stasiukonis, S. Pagrandis., R. Kovzonas, G. Vasiliauskas, L. Lipinskas, I. Alaburda, N. Martinionis, T. Garnys, A. Ilevičius. Nuotraukos Živilės Jefimenkės

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2016-2017.