„Nuo interpretacijos link tradicijos“

2016-2017 m. m.

Rugsėjo 23 dieną 9 klasės mokiniams anglų kalbos pamoka vyko netradicinėje aplinkoje – Jonavos krašto muziejuje. Ten vyko pirmieji projekto „Nuo interpretacijos link tradicijos“ užsiėmimai.

Mokiniai buvo supažindinami su muziejuje vykstančiomis edukacinėmis programomis, archeologo profesija,  Jonavos krašto istorija, šiame krašte vystytais amatais.

Pirmiausia vyko paskaita „Priešistorinės keramikos rekonstrukcija. Eksperimentinė archeologija Lietuvoje“, kurią skaitė tautinio paveldo produkto sertifikuota amatininkė Vita Vaitkevičienė. Po paskaitos mokiniai bandė patys tapti amatininkais, lipdė molinius dubenėlius.

Apie tai, ką sužinojo, kokius įspūdžius patyrė, devintokai papasakojo anglų kalba. Nuotraukos

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2016-2017.