Šeštokai mokėsi ir pramogavo Kaune

2015-2016 m. m.

Gegužės 26 dieną 6 klasės mokiniai vyko į Kauną. Pirmiausiai aplankėme XIX a. pab. – XX a. pr. modernią sausumos tvirtovę.

Kauno tvirtovės IX fortas – naujausia šios gynybinės sistemos dalis, išlikusi iki šių dienų. Aktyviame edukaciniame orientavimosi žaidime susipažinome su šio gynybinio įtvirtinimo istorija ir paskirtimi. Pasiskirstę į komandas mokiniai savarankiškai leidosi į IX forto gynybinės sienos požemius ieškoti nuorodų bei paslėptų užduočių.

Užsiėmimo metu buvo gilinamos istorinės žinios, mokomasi dirbti komandoje, lavinami orientavimosi įgūdžiai, pastabumas ir regimoji atmintis.

Vėliau apsilankėme PLC „Mega“. Susipažinome su didžiojo akvariumo gyventojais ir stebėjome filmą „Piktieji paukščiai“. Namo grįžome kupini įspūdžių.

Klasės vadovė Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2015-2016.