Baigėsi projektas „Mokomės įdomiau“

2015-2016 m. m.

Gegužės 17 dieną dešimtos klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Rūta Juškiene dalyvavo baigiamuosiuose užsiėmimuose Jonavos viešosios bibliotekos vykdomame informacinių technologijų ir lietuvių kalbos į projekte „Mokomės įdomiau“.

Mokiniams toks mokymosi būdas atrodo patrauklesnis nei įprastas. Atlikę užduotis, jie iš karto mato savo padarytas klaidas, tuoj pat gali pasimokyti, užpildyti žinių spragas skaitydami teorinius dalykus bei praktiškai išbandyti, kaip įsisavino teorines žinias.

Projekto dalyviams Jonavos viešojoje bibliotekoje įteikti pažymėjimai, o dešimtokė Greta Barišauskaitė buvo apdovanota specialiuoju prizu, kadangi pateko į respublikoje aktyviausių egzaminatorius.lt programos vartotojų trisdešimtuką.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2015-2016.