Motinos dienai skirti renginiai

2015-2016 m. m.

Balandžio 29 dieną Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre, kaip ir kasmet, vyko tradicinis koncertas, skirtas Motinos dienai.

Į mokyklos salę rinkosi mamos, tėčiai, močiutės ir kiti žiūrovai.

Šventiniame koncerte eilėraščius deklamavo ir gražiausias dainas apie mamos meilę atliko ikimokyklinio ir jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, „Dainorėlių“ ir šeštos, septintos, dešimtos klasės merginų bei moterų ansambliai, solistė Austėja Dobilaitė, kultūros darbuotojos.

Originalias klasikinių ir liaudiškų šokių kompozicijas atliko pirmokai, 6-10 klasių šokėjai. Sportinės aerobikos numerius pristatė pirmokės ir 5-7 klasių mokinės.

Darželio vaikus ir mokinius koncertui ruošė auklėtojos Danguolė Steponavičienė, Dalia Silevičienė, Jolanta Jakštienė, meninio ugdymo mokytoja Erika Petrošienė, skaitovų būrelio vadovė Ramutė Dailidienė, šokių būrelio vadovė Asta Grigaliūnienė, aerobikos trenerė Živilė Jefimenkė, vaikų ir suaugusių muzikos būrelių vadovė Ligita Budrikienė.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė ir aktyviausias mamas padėkomis už  dalyvavimą mokyklos bei miestelio bendruomenės veikloje apdovanojo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Renginio metu mokykloje veikė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų bei mokinių darbų paroda, kurią parengti padėjo auklėtojos Danguolė Steponavičienė, Dalia Silevičienė, Jolanta Jakštienė, pradinio ugdymo mokytojos Jūratė Smailienė, Sigita Juknienė, Marytė Bisigirskienė, Liuba Jonaitienė, dailės mokytoja Aušra Vismantaitė, technologijų mokytojai Neringa Kušeliauskienė ir Vaclovas Vazgys.

Gegužės 1 d. (sekmadienį) po šventinių mišių Žeimių miestelio bažnyčioje žeimiečius su Motinos diena pasveikino Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro meno kolektyvai. Bažnyčioje skambėjo pačios gražiausios vaikų popchoro „Muzikos vaikai“, moterų ansamblio, kultūros darbuotojų ir solistės Austėjos Dobilaitės dainos. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.