„Shakespeare Lives in Libraries“

2015-2016 m. m.

Nacionalinės bibliotekų savaitės proga balandžio 25 d. anglų kalbos pamoka dešimtos klasės mokiniams vyko bibliotekoje.

Pamoka buvo skirta Viljamo Šekspyro, kurio 452-ąsias gimimo ir 400-ąsias mirties metines pasaulis minėjo balandžio 23 d., kūrybai. Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė pristatė spalvingą  V.  Šekspyro biografiją ir kūrybą lietuviškai, anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė – anglų kalba.

Mokiniai pasitikrino savo žinias atlikdami įvairias užduotis, stebėjo Viljamo Šekspyro kūrinių ekranizacijų ištraukas anglų kalba, rengėsi rašyti filmo recenziją.

Nemirtingus dramaturgo kūrinius prisiminė ir kitų klasių mokiniai, penktokai bei šeštokai savo įspūdžius įamžino spalvinguose piešiniuose.

Šiomis veiklomis taip pat prisidėjome prie britų tarybos iniciatyvos „Shakespeare Lives in Libraries“ (Šekspyras gyvas bibliotekose).  Nuotraukos Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2015-2016.