Kaliausė vis dar nori smegenų!

2015-2016 m. m.

Kovo 31 d. vyko pirmokų šventė ,,Kaliausė vis dar nori smegenų“. Mažuosius mokinukus į Mokslo karalystę pakvietė Kaliausė. Čia jų laukė įvairios užduotys ir malonūs išbandymai.

Kaliausė prašė išvardinti išmoktas raideles, kartu su pelėdžiukais pirmokai skaitė žodžius, mokėsi rūšiuoti daiktus, reikalingus mokyklai ir laisvalaikiui, su trečios klasės šokėjais mokėsi šokti šokius. Sėkmingai atlikę visas užduotis, pasižadėjo laikytis taisyklių mokykloje.

Šventės metu pirmokėlius sveikino dešimtos klasės mokiniai. Jie pravedė nuotaikingą mankštelę ir padovanojo dailius pelėdžiukus. Priešmokyklinės klasės ugdytiniai padainavo linksmą dainelę, o pirmokėlių tėveliai įteikė įspūdingą tortą. Mokinukai atidžiai išklausė mokyklos direktorės Dijanos Vazgienės linkėjimų.

Buvo smagi šventė pirmokėliams ir svečiams. Nuotraukos

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2015-2016.