Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas „Būkime vieningi“

2015-2016 m. m.

Kovo 10 d. Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko jau tradiciniu tampantis bendras trijų Žeimių seniūnijoje veikiančių kultūros įstaigų: Juškonių ir Kuigalių kultūros centrų bei Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro, koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti – „Būkime vieningi“.

Renginio vedėja (renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė) pasveikino visus susirinkusius ir pabrėžė, jog šiandien visi eilėraščių posmai, šokių ir dainų melodijos yra skirtos mūsų tėvynei Lietuvai. Šventę pradėjome tradiciškai visi kartu sugiedoję Lietuvos himną.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė Dijana Vazgienė bei šio renginio vienas iš organizatorių, idėjos iniciatorius Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius.

Šeimininkai pristatė savo šventinę programą pirmieji. Renginyje pasirodė vaikų ir suaugusiųjų meno kolektyvai: šokėjos (vadovė A. Grigaliūnienė), skaitovai (vadovė R. Dailidienė), moterų ansamblis (vadovė L. Budrikienė), vaikų popchoras „Muzikos vaikai“ (vadovė L. Budrikienė).

Šventinę programą tęsė nuotaikingi Juškonių kultūros centro vaikų ir suaugusiųjų meno kolektyvų (vadovės Violeta Michelkevičienė ir Rima Blažienė) pasirodymai.

Tretieji koncertavo Kuigalių kultūros centro ir Barupės mokyklos meno mėgėjų kolektyvai: vaikų popchoras „Upeliukas“, vokalinė grupė „Galim“ (vadovė Daiva Makutienė) bei šeimyninis Daivos Makutienės bei Vytautės Makutytės  duetas.

Renginį vainikavo bendra visų šventėje dalyvavusių vaikų ir solistės Austėjos Dobilaitės kartu atlikta daina „Laisvė“ (žodžiai Just. Marcinkevičiaus).

Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius padėkojo visiems šventėje dalyvavusiems kolektyvams ir apdovanojo  saldžiomis dovanomis.

Po koncerto vedėja visus susirinkusius pakvietė persikelti į Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro sporto salę. Čia vyko Kovo 11-ajai skirtos futbolo varžybos „Už Lietuvą“, kurias organizavo sporto organizatorius Aleksandras Janovskis.

Varžybose dalyvavo moksleiviai, jų tėvai, bendruomenės atstovai. Iš viso 22 žmonės susiskirstė į penkias komandas. Varžybos vyko vieno rato sistema.

I –III vietų laimėtojams buvo įteikti aukso, sidabro, bronzos medaliai. Kitoms komandoms – saldūs prizai.  Prizus įsteigė ir įteikė Žeimių miestelio  bendruomenės pirmininkas Bronislovas Liutkus.  Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.