Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – minėjimas

2015-2016 m. m.

Vasario 17 d.  renginiai mokykloje buvo skirti vienai svarbiausių mūsų istorijos datų – Valstybės atkūrimo dienai.

Šios dienos rytą 10 klasės mokiniai su auklėtoja Inga Dūdiene ir šokio mokytoja Asta Grigaliūniene uždegė žvakutes prie koplytstulpio, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dešimtmečiui paminėti.

Istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė 6-10 klasių mokiniams priminė, kuo svarbi Valstybės atkūrimo diena.

12 val. vyko  6-7 klasių mokinių mažojo futbolo varžybos, o 13 val. jėgas tinklinio aikštelėje išbandė 8-10 klasių mokiniai.

15 val. vyko finalinis renginys – edukacinis konkursas – protų mūšis „Kartu mes – Lietuva“. Konkurse dalyvavo 4 komandos, sudarytos iš 7-10 klasių mokinių, mokytojų, tėvelių, bendruomenės narių. Komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, geografiją, literatūrą, dailę, muziką. Virė įdomi ir atkakli kova, pralaimėjusių nebuvo.

Trečiąją vietą laimėjo komandos „Laisvė“ ir „Lietuvaičiai“, antrąją vietą – „Didvyriai“. Pirmąją vietą iškovojo komanda „Lankesa“, kurioje žaidė septintokė Vismantė Petrusevičiūtė, aštuntokas Haroldas Reiponas, devintokas Lukas Boreišis, dešimtokas Tomas Sedelskis, technologijų mokytojas Vaclovas Vazgys ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė. Nuotraukos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2015-2016.