Užgavėnių šventė „Meškučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiams

2015-2016 m. m.

„Meškučių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai su nekantrumu laukia pavasario, todėl vasario 9 d. trankiu šventimu gąsdino žiemą ir vijo ją iš kiemo.

Vaikučiai, persirengę čigonais, žydais, velniais, raganaitėmis, meškomis, triukšmavo, kad juokas žiemą numarintų, pavasarį pažadintų, žemę prikeltų naujam gyvenimui.

Vyko smagios varžytuvės „Kas gi garsiau šaukia“: persirengėliai šaukė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“. Varžytuves laimėjo visi.

Gražioji čigonėlė visiems norintiems pranašavo ateitį. O norinčių atsirado nemažai…

Linksmieji šventės dalyviai vijo žiemą ne tik triukšmu, bet ir šokiais, žaidimais. Taipogi pilvelius stengėsi prikimšti gardžiais mamyčių keptais blynais. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Dalia Silevičienė, Danguolė Steponavičienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2015-2016.