Meninio skaitymo konkursas

2015-2016 m. m.

Sausio 21 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 12 skaitovų.

Renginį pradėjusi mokytoja Ramutė Dalidienė su skaitovais ir klausytojais diskutavo apie tai, kas yra meninis skaitymas, ką jis suteikia žmogui.

Konkurso dalyvius vertinusi komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, pradinių klasių mokytojos Liuba Jonaitienė ir Sigita Juknienė, 5-8 klasių grupėje skyrė dvi pirmąsias vietas: septintokei Ugnei Šneliūtei, kuri skaitė ištrauką iš Broniaus Radzevičiaus „Priešaušrio vieškelių“ (mokytoja Rūta Juškienė) ir aštuntokei Samantai Šneliūtei už gražų Sauliaus Šaltenio „Amžinai žaliuojantis klevas“ (mokytoja Elena Vojevuckaitė) teksto perteikimą.

Antrosios vietos laimėtoju komisija pripažino 5 klasės mokinį Karolį Roką, skaičiusį Augusto Tamaliūno „Epidemiją“ (mokytoja Ramutė Dailidienė). Trečioji vieta skirta šeštokei Kamilei Trukšaninaitei, kuri konkursui pasirinko Liutauro Degėsio eilėraštį „Kelionė“ (mokytoja Ramutė Dailidienė).

Smagu, kad šalia konkurso „senbuvių“ šiemet gražiai pasirodė ir „naujokai“: penktokė Aurėja Lėgėtavičiūtė, šeštokė Miglė Boreišytė,  septintokė Gustė Davalgaitė, devintokė Gabija Zilinkutė. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2015-2016.