Pasaka, kuo tu vardu?..

Gruodžio 11 d. pirmos klasės šokėjai vyko į respublikinę bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių šokių fiestą „Pasaka, kuo tu vardu?..“, kuri vyko Jonavos savivaldybės kultūros centre.

Fiestoje buvo svečių ir iš Šiaulių, Ukmergės miestų. Visi kolektyvai pristatė savo choreografines pasakas: „Vilkas ir septyni ožiukai“, „Ropė“, „Buratino nuotykiai“, „Pepė Ilgakojinė“ ir kitas. Smagu buvo pažiūrėti į kitus atlikėjus ir patiems pasirodyti.

Mūsų mokyklos šokėjai atliko šokį „Bitutės“ ir pristatė literatūrinę pasaką „Bitė Maja“. Šokėjai su kibirėliais „rinko“ nektarą iš gėlių, skraidė po žydinčią pievą.

Renginio pabaigoje kolektyvai atliko bendrą dainą su šokio judesiais. Visi kolektyvai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, o mokytojai – padėkomis bei taurėmis. Namo grįžome su naujomis idėjomis ateičiai.

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2015-2016.