Miestelio eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 10 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro ir Žeimių seniūnijos bendromis pastangomis buvo suorganizuota miestelio eglutės įžiebimo šventė.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė seniūnas Faustas Pilipavičius. Kalėdinę dvasią žeimiečių širdyse šventinėmis melodijomis įžiebti bandė Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kolektyvai: popchoras „Muzikos vaikai“ ir moterų ansamblis (vadovė Ligita Budrikienė), skaitovai deklamavo kalėdinius eilėraščius. Prietemoje, įsižiebus miestelio eglutei, mokiniai dalyvavo įvairiose rungtyse, žaidimuose, šoko ratelius.

Renginio pabaigoje Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūros darbuotojos dėkojo Žeimių seniūnijai bei miestelio bendruomenei, parūpinusioms medžiagų rankų darbo eglutės žaisliukų gamybai ir Žeimių mokyklos mokiniams bei miestelio bibliotekininkei Astai Chlastauskaitei, padėjusiems pagaminti ir papuošti miestelio eglutę. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.