Rudeniška vakaronė

Lapkričio 25 d. Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko rudeniška vakaronė, skirta esamiems ir būsimiems senjorams.

Vakaro programą pradėjo jauniausieji renginio dalyviai – vaikų dramos studija, žiūrovams pristatę spektaklį, sukurtą pagal visame pasaulyje žinomą pasaką „Joniukas ir Grytutė“.

Vakaro dalyviams romansus dovanojo svečias iš Juškonių kultūros centro – Leokadijus Stanaitis, uždainavęs kartu su Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro meno vadove Ligita Budrikiene, o buvęs Žeimių mokyklos mokinys, skaitovų konkursų laureatas Žilvinas Šuliokas deklamavo nuotaikingas ištraukas iš Kristijono Donelaičio „Metų“ ir Juozo Erlicko kūrybos.

Žiūrovus skambiomis dainomis linksmino ir kartu dainuoti kvietė Žeimių mokyklos –daugiafunkcio centro moterų ansamblis (vadovė Ligita Budrikienė).

Vėliau dainos ir pašnekesiai persikėlė prie arbatos puodelio ir puikiosios Žeimių gaspadinės Genutės Martusevičienės suruoštų vaišių stalo. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.