Vaiduokliukų šventė

Spalio 30 d. Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko pati baisiausia metuose Vaiduokliukų šventė. 14 val. mokyklos fojė jau būriavosi apie 30 raganų, velniukų, monstrų ir kitų pačių siaubingiausių pabaisų.

Vaiduoklišką renginį vedė Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro darbuotojos, įsikūnijusios į raganos, vampyrės, seselės ir giltinės personažus (t. y. meno vadovė Ligita Budrikienė, renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė, kūno kultūros mokytoja Živilė Jefimenkė, šokių mokytoja Asta Grigaliūnienė).

Jaunųjų pabaisiukų laukė pačios įvairiausios užduotys ir pramogos: baisiausio moliūgo skaptavimo konkursas, orientacinės varžybos „Surask moliūgą“, karaokė „Baubų dainos“, šiurpiausių istorijų sekimo varžytuvės „Pasakėlės iš rūsio“, siaubo filmo „Baubas“ peržiūra, siaubiškiausios ir originaliausios kaukės/kostiumo rinkimai ir pati pabaisiškiausia vaiduokliukų diskoteka.

Siaubiškiausios kaukės konkurse nugalėjo septintokė Vismantė Petrusevičiūtė. Originaliausios kaukės titulą pelnė mokytoja Asta Grigaliūnienė. Septintokė Ugnė Šneliūtė tapo šiurpiausių istorijų sekimo varžybų nugalėtoja. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.