Tarptautinė mokytojo diena

Spalio 2 dieną mokykla šventė Tarptautinę mokytojų dieną, kurios tema – „Pašėlusi paauglystė“.

Mokytojų ryte laukė gėlėmis papuoštas takelis, devintokai bei dešimtokai su gėlėmis. Mokytojai fotografavosi žvaigždžių alėjoje. Po to į mokytųjų kambarį aplodismentais juos palydėjo susirinkę visi mokiniai.

Pirmas dvi pamokas vedė patys mokytojai, trečią pamoką – 9-10 klasių mokiniai. Tuo metu mokytojai (pašėlę paaugliai) buvo pakviesti į pamoką „Paauglių grupės formavimas“. Jie dalyvavo aktyviose pratybose, kur reikėjo gerai girdėti vadovo, draugo komandas, gerai orientuotis mokyklos teritorijoje, sukurti vienos raidės trumpą pasakojimą.

11 val. aktų salėje vyko koncertas „Ačiū, mokytojai“. Mokytojus sveikino Žeimių miestelio seniūnas Faustas Pilipavičius, Boružėlių ir Meškiukų grupių ugdytiniai. Šventines dainas dovanojo 5-10 klasių mokiniai, 8 klasės mokinė Austėja Dobilaitė, šokių būrelio vaikai.

Šventės metu buvo pasveikinti ir jubiliejinį darbo stažą turintys mokytojai: Stasė Savickaitė – 35 metų darbo stažas, Edita Gerulaitienė – 25, Sigita Juknienė – 25, Vaclovas Vazgys – 20.

Didelį projektą pristatė metraštininkų būrelis. Jie per rugsėjo mėnesį apklausė visus mokytojus ir sužinojo, su kokiais žaislais mokytojai žaisdavo vaikystėje, kokias knygas skaitydavo būdami paaugliais, kokios muzikos klausosi šiandien.

Dešimtokai, išsiaiškinę, kad mokytojų darbas labai sunkus ir varginantis, rekomendavo atsipalaidavimo pratimus, šokių žingsnelius, kas mokytojams sukėlė didžiausias dienos šypsenas.

Spalio 5 d. 10 klasės mokiniai kartu su pirmąja savo mokytoja Maryte Bisigirskiene ir klasės vadove Inga Dūdiene uždegė žvakeles ir ant mirusių mokytojų kapų.

Nuotraukos Audriaus Gabužio, Giedrės Kšivickaitės, Rūtos Juškienės, Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2015-2016.