Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Rugsėjo 25 d. mokykloje vyko renginiai, skirti Europos kalbų dienai paminėti.

Penktų – aštuntų  klasių mokiniai aktyviai dalyvavo vokiečių kalbos pamokose (mokyt. I. Dūdienė).

Septintokai, devintokai ir dešimtokai susipažino su pasaulio kalbų įvairove (mokyt. R. Juškienė). Dešimtokai dalyvavo ir pokalbyje – diskusijoje „Iš kalbų istorijos“.

Aštuntos klasės mokiniai diskutavo tema „Europos kalbų diena. Gyvosios baltų kalbos – tarp rečiau vartojamų kalbų“, vertė žodžius bei sakinius iš latvių kalbos į lietuvių kalbą. Šeštokai stebėjo ekranizuotą rusų liaudies pasaką „Ropė‘, dainavo lietuviškai ir rusiškai (mokyt. E. Vojevuckaitė).

Mokiniai susipažino su stendo medžiaga, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Buvo įdomu ir smagu ne tik per pamokas, bet ir pertraukų metu. Mokyklos fojė kiekvieną pertrauką skambėjo muzikos įrašai įvairiomis kalbomis: lietuviškai, vokiškai, angliškai, rusiškai.

Mokiniams patiko Europos kalbų dienai paminėti parengta veikla. Nuotraukos Elenos Vojevuckaitės

Mokytoja  Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2015-2016.