Europos judrioji savaitė

Kasmet rugsėjo 14 – 22 dienomis visos bendrojo lavinimo mokyklos mini „Europos judriąją savaitę“.

Mūsų mokykla taip pat ragino visą savaitę mokinius būti aktyvius ir padedant mokytojams Liubai Jonaitienei, Astai Grigaliūnienei, Živilei Jefimenkei ir Aleksandrui Janovskiui  suorganizavo daug sportinių veiklų mokykloje.

Mokiniai į mokyklą atvažiuodavo dviračiu, pertraukų metų vyko stalo teniso turnyrai, pradinių klasių mokiniai rytais atlikdavo mankštą ir „Judriąją savaitę“ paminėjome šokdami bendrą šokį.

Rugsėjo 16 dieną ilgosios pertraukos metu prie masinio šokio prisijungė ne tik mokiniai, bet entuziastingai šoko mokyklos mokytojos. Pasveikinti, padėkoti ir įteikti padėką atvyko Jonavos sporto centro direktorė Regina Stupurienė bei direktorės pavaduotojas Laurynas Gailius. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2015-2016.