Žiniomis dalijosi antrokai

Gegužės 22 d. į devintąjį „Metų mokinio“ turą sugužėjo antrokėliai. 11 antrokų į žaidimą atlydėjo mokytoja Sigita Juknienė, jų žinias tądien vertino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė ir specialioji pedagogė Irena Gritėnienė.

Žaidėjai tryško entuziazmu, žinios veržėsi per kraštus. I etape itin gerai pasirodė klasės berniukai: maksimumą balų surinko net trys antrokai – Ugnius Trukšaninas, Lukas Radauskas ir Gytis Barišauskas. II etapas sėkmingiausias buvo Emilijai Ružinai ir Meidai Rokaitei. III etape 29 taškus iš 30 galimų surinko Enrikas Vasiliauskas.

Po III etapo sveikinome bronzinį antroką Ugnių Trukšaniną. Ugnius prisiminė, kad pernai jam taip pat teko bronzinio mokinio titulas.

Emilija ir Enrikas toliau varžėsi finale. Paskutiniame etape Emilijai pavyko atsakyti net į 7 iš 10 klausimų, ji ir tapo Metų antroke. Enrikas – sidabrinis antrokas.

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2014-2015.