„Sveika, vasara!“

Gegužės 29 d. mokykloje vyko JPUG bei 1-5 kl. mokslo metų užbaigimo šventė ,,Sveika, vasara!“

Šventės metu JPUG ugdytiniams, 1-2 kl. mokiniams įteikti „Zipio draugų“ diplomai. Padėkomis apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai, kurias įteikė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Projekto „Metų mokinys“ organizatorė Edita Gerulaitienė ir mokyklos direktorė Dijana Vazgienė įteikė rėmėjų prizus ir pinigines dovanas projekto 1, 2, 3, 4, 5 klasės pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojams.

Meno vadovė Ligita Budrikienė ir renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė mokiniams skyrė muzikinį sveikinimą.

Šventėje mokinukai deklamavo eilėraštukus, šoko šokelius (vad. A. Grigaliūnienė), dalyvavo linksmose estafetėse. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiais medaliais, įspūdžių ir geros nuotaikos lydimi išskubėjo pasitikti vasaros. Nuotraukos

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2014-2015.