„Metų mokinio“ projekte – mažiausieji

Gegužės 28 d. vyko paskutinis projekto „Metų mokinys“ turas, kuriame dalyvavo 4 pirmokėliai, lydimi mokytojos Sigitos Juknienės. Jų žinias vertino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė ir mokytojo padėjėja Loreta Šnelienė.

Nors pirmokams daug kas buvo nauja: nematytas didelis kabinetas, balsavimo pulteliai su margiausiais mygtukais, tai jų nė kiek neišgąsdino. Labai noriai ir entuziastingai pirmokai pradėjo žaidimą.

I etape daugiausiai taškų pelnė Tadas Našlėnas, II etape – Mija Stasiukonytė. III etape puikiausiai pasirodė Deimantė Didykaitė. Po šio etapo paaiškėjo III vietos laimėtojas – Tadas. Deimantė su Mija atsakinėjo į finalo klausimus. Finale geriau sekėsi Mijai, ji tapo Metų pirmoke. Sidabrinės pirmokės titulas teko Deimantei Didykaitei. Nuotraukos Sigitos Juknienės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2014-2015.