Gražiausi žodžiai Mamai

Balandžio 30 dieną Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko Motinos dienai skirtas koncertas. Į mokyklos salę gausiai rinkosi mamos, močiutės ir kiti žiūrovai.

Šventiniame koncerte skambėjo gražiausios Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro darželinukų, mokinių ir meno kolektyvų dainos. Mokyklos skaitovai deklamavo eiles apie motinos meilę. Originalias klasikinių, liaudiškų ir sportinių šokių kompozicijas atliko mokyklos šokėjai.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė ir aktyviausias mamas už  dalyvavimą mokyklos bei miestelio bendruomenės veikloje padėkomis apdovanojo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Mamas taip pat pasveikino į renginį atvykęs klebonas Raimundas Kazaitis.

Koncertą vainikavo visų renginio dalyvių bendra daina „Tau mano mamyte“. Nuotraukos Audručio Gabužio

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2014-2015.