Projekte varžėsi ketvirtokai

Balandžio 23 d. „Metų mokinio“ projekte varžėsi ketvirtokai. Jie pasakojo, kad labai daug mokosi, atsakingai ruošiasi laikyti standartizuotus testus, tad į žaidimą atėjo kaip į treniruotę.

Pasidžiaugę balsavimo pulteliais, ketvirtokai pradėjo žaidimą. Jų žinias vertino direktorė Dijana Vazgienė, mokytoja Jūratė Smailienė, ketvirtokų tėveliams atstovavo Rūta Juškienė.

Po I etapo pirmavo Liudas Juška, po II – Saimonas Pagrandis. Po III etapo apie save priminė Aurėja Lėgėtavičiūtė. Aurėja ir Saimonas susirungė dėl pagrindinio prizo. Finale daugiau klausimų atsakė Aurėja, ji tapo Metų ketvirtoke.  Saimonas Pagrandis – sidabrinis ketvirtokas, Simona Čiulkevičiūtė – bronzinė ketvirtokė. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2014-2015.